Kategorie: >> Poradenská služba

Jak pečovat o kudrnaté a krepaté vlasy

Jak pečovat o kudrnaté a krepaté vlasyStále více žen má krepaté, nebo kudrnaté vlasy. Jak jsem zjistila, s tímto druhem vlasů mají zákaznice velké problémy s konečnou úpravou. A přitom je to tak jednoduché – nechat si doporučit vhodné přípravky na péči o vlas.

Firma Brelil nám o proti jiným firmám nabízí hned několik variant:

Řada Anti Curly - šampon, maska

  • Vytvořeno s BIO-výtažky ze zázvoru a výtažky citrusu klementine v termální vodě, rituál pro vlny je vytvořen k uspokojení potřeb vlnitých vlasů působí proti neupravenému kudrnatění.
  • C Sensation - novinka - keratin z kašmíru: přírodní, uhlazující gel s výbornými vlastnostmi při rovnání vlasů a s účinky  proti krepacení. Tímto gelem se vlasy odborně zažehlí a na domácí údržbu pak používáte šampon a mléko pro udržujícící péči.

Dále pro jemné krepaté a vlnité vlasy použijete C Sensation kondicionér ve spreji  s hydrolyzovaným keratinem z kašmíru, který vytváří na vlasech ochranou vrstvu a vlasy jsou pevnější.

  • Další volbou je dlouhotrvající bezčpavkové rovnání vlasů, které neničí vlas, ba naopak, vlas je po celou dobu procedury chráněn a vyživován složkou Keravis.

Při používání stylingu na jemné a vlnité vlasy je vhodný přípravek z řady Biotraitement s extraktem z olivovníku a bambuckým máslem, obnovuje elasticitu a lesk poškozených vlasů.

Na silný vlas pak  z řady Anti Curly pěnu a nebo z Biotraitementu pěnu na střední a silné vlasy (tuto pěnu je dobré používat hlavně v letním období).

Samozřejmě, že každý vlas je jiný a proto je velmi důležité, pokud chceme mít vlasy upravené, navštivte nás pro odbornou radu, my Vám rády poradíme a zkonzultujeme  jaký přípravek by byl pro Vás nejvhodnější.

Podívejte se na ukázku narovnání krepatých vlasů pomocí kašmírového keratinu >>

WONDERLISS - novinka v rovnání kudrnatých a krepatých vlasů pro trvalý efekt [PDF]